top of page

GALERIE ADO-ART

Witamy: Witamy
DJI_1005_edited_edited.jpg

Witamy

Ado-art to obecnie największa sieć komercyjnych galerii sztuki w Warszawie, posiadamy 6 lokalizacji: Westfield Arkadia, Sadyba Best Mall, Galeria Młociny, Ken Center, King Cross Praga, Julianów, ul. Julianowska 66a. Prezentujemy prace znanych polskich artystów i młodych, obiecujących twórców. Oferujemy doradztwo w zakresie inwestowania w dzieła sztuki oraz dekorowania przestrzeni. Świadczymy również usługi ramiarskie.

Poznaj Naszych Artystów

W swojej kolekcji posiadamy prace najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sztuki współczesnej, m.in:

Kontakt
Galerie
Ado-art w Galerii Młociny
Ado-art w Galerii Sadyba Best Mall
Ado-art w Galerii Westfield Arkadia
Ado-art Galeria online

Opinie Klientów

"Firma z tradycjami, znana w Polsce i pewnie nie tylko. Niełatwy dobór odpowiedniej ramy do naszego obrazu w tym miejscu staje się dużo prostszy - nie nachalne wsparcie i brak pośpiechu oraz ogromne doświadczenie obsługi, pozwoliła dobrać nam cudną ramię i obraz tak przy okazji a jest w czym wybierać"

p. Katarzyna

Odwiedź Nas w Street View
Projekt komputer.jpg
O Galerii

Galeria Ado-art to prężnie rozwijająca się sieć komercyjnych galerii sztuki, posiadająca obecnie 5 oddziałow w Warszawie i okolicach. Galeria specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej dzieł sztuki, budowaniu kolekcji sztuki współczesnej, oprawie oraz renowacji malarstwa. 

Oddziały Galerii Ado-art znajdują się w Westfield Arkadia, Sadyba Best Mall, Galeria Młociny, Ken Center, King Cross Praga oraz w Julianowie przy ul. Julianowskiej 66a.

 

W swojej kolekcji Galeria posiada prace najwybitniejszych polskich przedstawicieli sztuki współczesnej m.in. Rafała Olbińskiego, Edwarda Dwurnika czy Tomasza Sętowskiego. 

W ofercie Galerii znajdą Państwo malarstwo, grafiki, fotografię oraz rzeźby. 

 

Ado-art oprócz sprzedaży dzieł sztuki i promocji polskich artystów poprzez liczne wydarzenia kulturalne, prowadzi własną pracownię ramiarską, dzięki czemu jest w stanie wykonać każdy rodzaj oprawy. Galeria wspólpracuje z profesjonalnymi konserwatorami malarstwa, świadczy usługi z zakresu renowacji obrazów.

IMG_4427.jpg
bottom of page